Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

5. Sınıf 2010 PYBS Çıkmış Sorular

İndirilecek dosya: 5. Sınıf 2010 PYBS Çıkmış Sorular
Sınıf:
5. Sınıf
Dosya Türü:
Ders Dökümanı
Kategori:
Deneme/Sınav
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
09 Nis 2018
Boyut:
3.76 MB
İndirilme:
108 kez
2010 Yılı PYBS Çıkmış Sorularını sitemizden indirebilirsiniz. 2010 Yılı PYBS Bursluluk sınav soruları Türkçe,Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgiler, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri ve Yabancı Dil-İngilizce çıkmış soruları ayirac.com'da.

2010 yılı 5.sınıf PYBS soruları ve cevap anahtarını aşağıdan indirebilirsiniz. Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı çıkmış soruları 5.sınıflar içinözel olarak derledik. Son yılların konusu müfredatla uyumlu olsa da özellikle 2010 yıllarında müfredatın ne kadar değiştiği göze çarpmaktadır. Bu yüzden PYBS soruları çözülürken müfredatla uyumlu soruların çözülmesi daha faydalı olacaktır.
Benzer Dökümanlar

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.