Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

7.Sınıf Haftalık Kazanım Kavrama Testleri

7.Sınıf Haftalık Kazanım Kavrama Testleri

7.sınıf öğrencilerinin derslerine yardımcı farklı soru tipleriyle hazırlanan kazanım kavrama testleri sitemizde. 7.sınıf konu tarama testi arayan öğrenci-veli öğretmen arkadaşlarımıza yardımcı olmayı hedefleyen yardımcı kaynak sitesi ayirac.com ile öğrencilerimiz tüm sınavlara hazır girecek. 7.sınıf konuları öğrencileri hem 8.sınıfa hem de matematiğin bütününe daha rahat hazırlanıyor. 

7.sınıf matematik kazanım kavrama testleri haftalık olarak işlenecek konulardan hazırlanarak sitemize eklenecektir. Testlerde hangi kazanımların işlendiği de karşılarına yazılarak daha rahat test bulmanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Öğrencilerimizin kaynak ihtiyacını ortadan kaldıracak kazanım kavrama testlerini kolay bir şekilde döküman modülümüzden indirebilirsiniz. Ezbere anlayışı bir yana iterek öğrenmeyi sağlatan kazanım kavrama testleri öğrencilerin hazırbulunuşluklarını daima zirvede tutarak işlemsel örnekleri daha rahat kavramalarına yardımcı olur. Soru çözülmeden geçilen konular zamanla öğrencinin aklından silinip gitmektedir. Konu sonrası yapılan testler sayesinde öğrenme ile birlikte eski konuyu hatırlama da kolaylaşmıştır. Kazanımkavrama testleri yayınlandıkça konumuz güncellenecektir. Face gurubumuzdan ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, [email protected] mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.