Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

6.Sınıf Haftalık Kazanım Kavrama Testleri

6.Sınıf Haftalık Kazanım Kavrama Testleri

6.sınıf matematik kazanımlarına uygun testler ayirac.com'da. Ayirac.com farkıyla hazırlanan kazanım testleri ile 6.sınıflarda matematiğe farklı bir boyut kazandırın. Hem liselere yerleşmede yıl sonu başarı puanını yükseltecek hem de PYBS sınavına daha hazır girmesini sağlayacak sorular ayirac.com kazanım kavrama testlerinde.

6.sınıf güncel müfredata uyumlu şekilde hazırladığımız haftalık kazanım kavrama denemelerini ister okulda isterseniz de destekleme ve yetiştirme kurslarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öğrencilerimizin 6.sınıfta işledikleri konuları kazanımlara uygun bir şekilde daha iyi kavramalarını sağlayacak ücretsiz kazanım kavrama denemeleri sayesinde 7.sınıfa daha rahat geçeceksiniz.

Ezbere anlayışı bir yana iterek öğrenmeyi sağlatan kazanım kavrama testleri öğrencilerin hazırbulunuşluklarını daima zirvede tutarak işlemsel örnekleri daha rahat kavramalarına yardımcı olur. Soru çözülmeden geçilen konular zamanla öğrencinin aklından silinip gitmektedir. Konu sonrası yapılan testler sayesinde öğrenme ile birlikte eski konuyu hatırlama da kolaylaşmıştır. Kazanımkavrama testleri yayınlandıkça konumuz güncellenecektir. Face gurubumuzdan ve sitemizden takip edebilirsiniz.

DENEME SINAVI - Asal Çarpan - Asal Sayı - Bölünebilme Kuralları - Üslü İfadeler 


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, [email protected] mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.