Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

8. Sınıf Üslü İfadeler Temel Kuralları - Çarpanlar Katlar Denemesi

İndirilecek dosya: 8. Sınıf Üslü İfadeler Temel Kuralları - Çarpanlar Katlar Denemesi
Sınıf:
8. Sınıf
Dosya Türü:
Ders Dökümanı
Kategori:
Deneme/Sınav
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
14 Eki 2018
Boyut:
0.18 MB
İndirilme:
710 kez
Üslü ifadeler : 1adet çözümleme olmak üzere üslü ifadelerle ilgili temel kurallar ve tam sayının tam sayı kuvvetini hesaplama konusu ve çarpanlar katlara ait kazanımlarla ilgili deneme sınavı. Temel kavrama düzeyindeki sorularla birlikte orta-üst düzey sorulara da yer vermeye çalıştım. 40 dakikada çözülebilecek bu deneme sınavını aşağıdan indirebilirsiniz. Cevap anahtarı 3.sayfada olup çıktı alırken 1-2 sayfalama yapabilirsiniz.1 soru güncellendi. Tarih :16.10.2018
Benzer Dökümanlar

Yorumlar

  1. Sınıfıma uyguladım hocam, çok güzel sorular, tam 40 dakikalık dakik bir sınav olmuş. Oldukça ince soruların olması da çok hoşuma gitti. Devamı bekliyoruz.

    Selim Hoca (Ziyaretci) 16 Eki 2018 00:06

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.