Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

2018-2019 7. Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Matematik Yazılı Sınavı

İndirilecek dosya: 2018-2019 7. Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Matematik Yazılı Sınavı
Ders:
Matematik
Sınıf:
7. Sınıf
Dosya Türü:
Ders Dökümanı
Kategori:
Deneme/Sınav
Sezon:
2018-2019
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
04 Kas 2018
Boyut:
0.08 MB
İndirilme:
1313 kez
7.sınıf Matematik 1.dönem 1.yazılı sınavı isteyen arkadaşlar için hazırlamış olduğum yazılının word şablonunu paylaşıyorum. Özellikle klasik sorularda veya istediğiniz test sorularında kolaylıkla değişiklik yapabilmeniz adına word formatta paylaştım. Soruların tamamı kendime ait olup farklı bir amaçla kullanılmamasını istiyorum. 7.sınıf yazılı hazırlayacak arkadaşlar da değişikliklerle kullanabilir. Bilindiği gibi 2 yazılı sınavı yapılacağı için aşağıdaki konuları yazılıda işledim.
Tam sayılarla işlemler, rasyonel sayıları tanır ve sayı doğrusunda gösterir, rasyonel sayıların ondalık gösterimlerini hesaplar, rasyonel sayıları sıralar. 7.sınıf 1.dönem 1.matematik yazılısını aşağıdan indirerek kullanabilirsiniz. (97-2003 şablonunu da ekledim. Benim word yanılmıyorsam 2010, eski wordde kaymalar olmaması için. Kayma olmuyorsa ilkini kullanabilirsiniz.)
Benzer Dökümanlar

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.