Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

TEOG Puanı ve YEP Puanı Otomatik Hesaplama Ölçeği

İndirilecek dosya: TEOG Puanı ve YEP Puanı Otomatik Hesaplama Ölçeği
Dosya Türü:
Ölçek
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
26 Tem 2017
Boyut:
0.03 MB
İndirilme:
37 kez
TEOG puanı ve Yerleştirmeye Esas Puan (YEP) hesaplamayı kolay bir şekilde yapabilmenize olanak sağlayan excell formatında hazırladığım ölçeği sizlerle paylaşıyorum. TEOG Puanı ve YEP Puanı Otomatik Hesaplama Ölçeğinde genel bilgiler kısmındaki doğru sayılarını ve 6, 7, 8.sınıf yıl sonu başarı puanını girerek 500 üzerinden YEP puanını öğrenebilir ya da sadece TEOG derslerindeki doğru sayılarını girerek 700 puan üzerinden TEOG puanını hesaplayabilirsiniz. Özellikle Teog sınavı sonrası sınav sonuçlarını hemen öğrenmek isteyen öğrenciler için ve hızlı bir hesaplama yapabilmek için hazırladığım bu ölçeği aşağıdan indirebilirsiniz.
Benzer Dökümanlar

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, [email protected] mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.