Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Ders İçi Etkinliklere Katılım Ölçeği Otomatik Dağılım

İndirilecek dosya: Ders İçi Etkinliklere Katılım Ölçeği Otomatik Dağılım
Dosya Türü:
Ölçek
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
15 Nis 2018
Boyut:
0.06 MB
İndirilme:
23853 kez
Tüm dersler için kullanılabilir ve güncellenebilir bir şekilde hazırladığım otomatik dağılım ölçeğini paylaşıyorum. Öncelikle bu ölçek ne işimize yarar:
Verilen ders etkinlik katılım notunu otomatik bir şekilde ölçeklere paylaştırarak zamandan kazanmanızı sağlar
Verilen proje notunu ölçeklere otomatik olarak dağıtır.
Çıktı aldığınız zaman bir sayfa olacak şekilde ayarlanmış ve test edilmiştir.
30-35-40-45 öğrencilik ayrı ayrı hazırlanarak kullanıma sunulmuştur.
Takıldığınız noktalarda facebook grubumuzdan yardım sağlayabilirim.

Ders İçi Etkinliklere Katılım Otomatik Dağılım Ölçeği Nasıl Kullanılır?

Not verme işlemini bitirdikten sonra e-okuldaki Kurum İşlemleri >Not İşlemleri>Hızlı Ders Notu Girişi bölümünden sınıf ders seçimi yaparak sınıfın genel notlarını ekrana getirin. Buradan ilk öğrenci isminden başlayarak son öğrenci son not bilgisine kadar kopyalayın ve excel sayfasındaki genel bölümüne A2 hücresinden itibaren yapıştırın.
İşlem sadece bu kadar, notlar ölçeklere otomatik olarak dağılacaktır.
Not: Ölçekleri değiştirebilmeniz için sayfa koruması kaldırılmıştır.
Benzer Dökümanlar

Yorumlar

  1. güzel bir program teşekurler

    hakan (Ziyaretci) 31 Mar 2019 23:31

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, [email protected] mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.