Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

TEOG Matematik Denemeleri (Ücretsiz TEOG Denemesi)

TEOG Matematik Denemeleri (Ücretsiz TEOG Denemesi)

TEOG sınavına hazırlık yapan 8.sınıf öğrencilerimizi ücretsiz olarak Merkezi sınavlara hazırlıyoruz. TEOG sınavında yüksek puan almak için kaynak arayışına giren öğrenciler için TEOG Matematik denemeleri sayesinde sınava hızlı bir şekilde hazırlanabilirsiniz. TEOG denemelerindeki tüm sorular ayirac.com'a aittir.

TEOG Matematik denemeleri 20 soruluk çoktan seçmeli sorulardan oluşur ve her sorunun değeri 5 puandır. Matematik denemeleri cevap anahtarı deneme üzerinde değil bu konu üzerinde denemenin ardından paylaşılacaktır. Merkezi sınavlara hazırlanmak için derste, destekleme kurslarında öğrendiğiniz bilgileri denemeler sayesinde pekiştireceksiniz.

 • Denemelerden önce hazırlamış olduğumuz kazanım kavrama ve konu tekrarı testlerini çözmeniz bilgide kalıcılığı sağlayacaktır. 8.sınıf güncel müfredat KAZANIM KAVRAMA testleri için tıklayın.

TEOG kaldırıldığı için denemeleri biz de kaldırdık :)


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorumlar

 1. Merhaba hocam, sorularınızı maile gönderirseniz ekleyebilirim. Ya da çalışma sayfası-deneme şeklinde hazırladıklarınız varsa adınıza paylaşabiliriz. mail:alimali1942@gmail.com

  Mehmet Ali UZ (Ziyaretci) 23 Oca 2017 00:48

 2. soru eklemek istiyorum ama sadece düz metin girişi var.

  erkutgulec (Ziyaretci) 22 Oca 2017 00:15

 3. Merhabalar, yeni denemeler eklenecektir. İlginize teşekkürler.

  Mehmet Ali (Ziyaretci) 24 Ara 2016 11:39

 4. Sadece sınav zamanı mı yayınlanacak bu denemeler? Çok güzel bir hazırlık ama devamı da olmalı ve sadece sınav zamanı değil tüm zamanlarda olması daha iyi olur.

  Alper (Ziyaretci) 24 Ara 2016 09:24

 5. vallah elinize saqlik superr...

  baskan (Ziyaretci) 22 Kas 2016 20:43

 6. No man this is not inportant you need the study

  İngiliz kürdü (Ziyaretci) 21 Kas 2016 19:35

 7. Teşekkürler gerçekten çok yardımcı oldu sağolun

  Öğrenci (Ziyaretci) 09 Kas 2016 22:51

 8. çok faydalı olmuş öğrencilerimizde faydalanıyor ellerinize sağlık

  mustafa (Ziyaretci) 09 Kas 2016 20:35

 9. emeğinize sağlık.teşekkürler

  idris (Ziyaretci) 23 Eki 2016 20:57

 10. emeğinize sağlık

  ahmet (Ziyaretci) 07 Eki 2016 11:06

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.