Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Sosyal Bilgiler Yıllık Planları 2016-2017 (5, 6 ve 7.Sınıflar)

Sosyal Bilgiler Yıllık Planları 2016-2017 (5, 6 ve 7.Sınıflar)

2016-2017 yılı Sosyal bilgiler yıllık planlarını kazanımlara uygun olarak aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. 5, 6 ve 7.sınıf sosyal bilgiler dersi kazanım, açıklama ve notlar bölümüyle hazırlanarak ayirac.com'a eklendi.

19 Eylül 2016 başlangıçlı Sosyal bilgiler ünitelendirilmiş yıllık planları okul idaresine de teslim edildiği için okul ve isim bilgileri düzenlenerek kullanılmalıdır.

Sınıf defterine yazılacak bilgileri de sınıf defterim uygulamamızı kullanarak bulabilirsiniz. 2016-2017 Sosyal bilgiler yıllık planlarını aşağıdan, 8.sınıf inkılap tarihi ve atatürkçülük dersine ait yıllık planı da sitemizden bulabilirsiniz.

>2016-2017 5.sınıf yıllık plan

>6.sınıf yılık plan 2016-2017

>7.sınıf yıllık plan2016-2017

8.sınıf TEOG uyumlu yıllık planı bu linkten indirebilirsiniz...


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorumlar

  1. TŞKR HOCAM

    BALTUN (Ziyaretci) 06 Ara 2016 17:14

  2. Emeğinize sağlık hocam.

    Gülll (Ziyaretci) 01 Ara 2016 14:49

  3. 7. sınıf sosyal bilgiler planı yok

    fatihistan (Ziyaretci) 20 Eyl 2016 22:35

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.