Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Ortaokul Matematik Dersi için BEP (Bireyselleştirilmiş Eğitim Planları) Planları

Ortaokul Matematik Dersi için BEP (Bireyselleştirilmiş Eğitim Planları) Planları

Kaynaştırma eğitimi ortaokulun 5, 6, 7 ve 8.sınıflarda karşılaşabileceğiniz durumlardan bir tanesidir. Kaynaştırma eğitimi bir sorun değil aslında dersi daha verimli işlemeniz için gerekli bir eğitim şeklidir. Kaynaştırma eğitimi alacak öğrenci eğer kaynaştırma eğitimine tabii tutulmazsa anlatılan konuyu anlamayacak, ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın ilerleme kat edilmeyecektir.

Bu öğrencilere zamanında Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı uygulanmaması durumunda ilerleyen sınıflarda öğrencilerin önceki sınıflarda öğrenmesi gereken bireysel konular da öğrenilmediği için durum daha da karmaşık hale gelecektir. 

Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı kaynaştırma eğitimine tabii öğrencilere uygulanacak yıllık plandır ve normal sınıf düzeyinde değil de öğrencinin seviyesi düşünülerek kısa ve uzun vadeli öğretilecek kazanımları içeren bir plandır. Aşağıda sınıflara göre Matematik dersi Bireyselleştirilmiş Eğitim Planlarını bulabileceksiniz. 

Ortaokul Matematik Dersi için BEP (Bireyselleştirilmiş Eğitim Planları) Planları

5.sınıf; https://goo.gl/rT8sSK
6.sınıf; https://goo.gl/DiWmX7
7.sınıf; https://goo.gl/D3B9Xv
8.sınıf;https://goo.gl/GHvRD1


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.