Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Öğretmenlerin 2016-2017 Kırtasiye Yardımı 1000 TL

Öğretmenlerin 2016-2017 Kırtasiye Yardımı 1000 TL

Kırtasiye yardımı öğretmenlere her yıl eğitim öğretim yılının başlaması ile Eylül ayının son haftası veya Ekim ayını ilk haftası ödenir. Kırtasiye parası olarak bilinen eğitime hazırlık ödeneği her öğretmenin maaş hesaplarına otomatik olarak yatar. Toplu sözleşmede yapılan anlaşma gereği 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında 950 TL olarak ödenen eğitime hazırlık ödeneği bu yıl 50 TL farkla yatacak.

Öğretmenlerin 2016-2017 Kırtasiye Yardımı 1000 TL

Öğretmenlerin eğitime hazırlık ödeneği olarak alacakları miktar belli oldu. Öğretmenler 2016-2017 için bin TL kırtasiye yardımı alacaklar. Alacakları bu para maaş hesaplarına otomatik olarak 15 Eylül - 15 Ekim tarihleri arasında yatacak. Tahminen Eylül ayının son haftası hesaplarda bu ücret görünecek.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı için kırtasiye yardımı Eylül ayının son haftasında öğretmenlerin hesabına 1000 TL olarak yatacak. Öğretmenlerin eğitime hazırlık ödeneğinin hesaplara yatması zaman zaman bir-iki haftalık gecikme ile yatabilmektedir. Bu yüzden eğitime hazırlık ödeneğinin Ekim 15'e kadar yatacağını söyleyebiliriz.


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.