Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Öğretmen Karne Görüşü için Sözler

Öğretmen Karne Görüşü için Sözler

Her dönemde sınıf rehber öğretmenleri dönem sonuna doğru e-okul sistemi üzerinden öğretmen karne görüşünü girmektedir. Dile kolay yarım dönemin kısa bir özetidir burası. Öğrencilerime ne yazayım diye düşünen öğretmenler için başarı üzerine söylenmiş sözlerle birlikte karne görüşü öğretmen sözleri...

Karne Görüşü Word Belgesi 

Çok Başarılı Öğrenciler için Karne Sözleri:

 • Her başarılı insanın bir planı, her başarısız insanın bir mazereti vardır. Planın doğrultusunda istediğin başarıyı elde ettiğini düşünüyorum. Bunda büyük pay senin ve ailenin. Tebrik ederim, iyi tatiller.
 • Her zaman yapabileceğinin en iyisini yap. Güneş olamazsan eğer, yıldız ol. Sende yolunu bulsun karanlıkta kalanlar. Dağ tepesinde bir çam olamazsan eğer, yol kenarında bir ağaç ol.    Sende dinlensin yorulanlar. Kazanmak ya da kaybetmek ölçü değil.Sen ne isen onun en iyisi ol.Derslerindeki başarın ve örnek davranışlarınla her zaman en iyi olacağına yürekten inanıyorum.Yaşattığın bu güzellikler için seni yürekten kutlarken bu güzelliklere vesile olan aileni de tebrik ediyorum.

 • Çalışanlar,kötülük düşünmeye vakit bulamazlar.Çalışmayanlar ise kendilerini kötülüklerden kurtaramazlar.Derslerinde gösterdiğin üstün başarı ve örnek davranışlarınla bütün hayatın boyunca hep güzellikleri yaşayacağına yürekten inanıyorum.

Başarılı Öğrenciler İçin Karne Sözleri:

 • Başarı yolun sonu değil yolun kendisidir. Bu yolda bu yıl elde ettiğin gibi hayatta da başarılar seni bırakmasın. Tebrik ederim, iyi tatiller.
 • Planlı ve gayretli çalışmalarınla derslerinde gösterdiğin üstün başarı kadar örnek davranışların ve ahlaklı yaşayışınla iyi bir insan olmayı da başardın. Başarılarının devamını diliyorum. İyi tatiller.

Başarısı Düşük Öğrenciler için Öğretmen Karne Sözleri:

 • Bir amacı gerçekleştirmek için çalışmak gereklidir. Çalışmadaki eksiklikler amacımızı eksik kılar. Dinlen ve amacına ulaşmak için daha iyi çalış. İyi tatiller.

Başarısız Öğrenciler İçin Karne Sözleri:

 • Kimse başarı merdivenini elleri cebinde tırmanamaz. Başta kendin için, sonra ailen ve bizim için gayret et. Çalışmak boşa zaman harcamak değil kendini geliştirmektir. Daha iyisini yapmak için bir başlangıç yapmalısın...
 • Çalışmalarında henüz istenilen seviyeye ulaşmış değilsin. Fakat zorlukları ancak çalışarak aşabiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum.

 • Başarılı olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çalışmalarını planlayarak arttırırsa ve düzenli okuma yaparsa yorum gücünü geliştirerek daha başarılı olabilir.

Gayretli Öğrenciler İçin Karne Sözleri:

 • Her zaman gayretini korumalısın ve hiç bir zaman yılmamalısın. Edison 2000 denemenin ardından bunu başarısızlık olarak nitelemedi. Aksine ampulu bulamayacağım 2000 yol buldum diyerek başarısındaki gayreti gösterdi. Başarı her zaman seninle olsun. İyi tatiller...
 • "Sevgili …; Kendini geliştirmek için kitaplar, dergiler ve gazeteler oku, okuduklarından elde ettiğin bilgi ve becerileri sana fayda sağlayacak şekilde, nasıl uygulayabileceğini düşün, günlük yaşantında uygula, uygulamaya başladığın bir işi sonuç alıncaya kadar bıkmadan sabırla takip et, yarıda bırakma. Seni ve aileni tebrik ederim.”

Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.