Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Matematik Dersi Sene Başı Tutanakları 2016-2017

Matematik Dersi Sene Başı Tutanakları 2016-2017

2016-2017 Eğitim öğretim yılının bir haftasını geride bıraktıktan sonra özellikle öğretmenler için yorucu bir hafta başladı. Eğitim-Öğretim ne kadar sınıfta yapılsa da yapılacak çalışmaların planlanması dersler harici bir zamanda yapılarak yılın planlaması ve gerekli tutanaklar idareye teslim edilecek. Bu konuda Matematik Öğretmenlerinin hazırlayacağı tutanakları bu konumuzda paylaşmayı uygun gördük. 

Sene Başında Hazırlanacak Evraklar

1.Dönem İdareye Teslim Edilecek Evraklar

>>> Dönem sonunda idareye teslim edilecek ders etkinlik ölçeği ve proje ölçeği << e-okuldan not alanınızı kopyalayıp yapıştırın, öğrenci bilgilerini, ders içi ve projelerinizi ölçeklere göre otomatik dağıtsın. Size sadece çıktı almak kalsın ;) Dikkat!! Ders etkinlik ölçeklerini idareye teslim ediliyor. Matematik için 3 ders etkinlik verilecek, her biri için ayrı ölçek hazırlanacak. Verdiğiniz notu ölçütlere dağıtacaksınız.
Yukarıdaki excel ile 3 etkinlik notunu da kolay bir şekilde e-okuldan kopylayarak hazırlayabilirsiniz. Notlarınızı e-okula girdiyseniz kopyalayın ve excel'in "genel" sayfasına yapıştırın. Ders etkinlik notlarınızı otomatik olarak doldurur. Siz sadece ilk sayfayı düzenleyin. Diğer sayfalar ilk sayfaya göre otomatik düzenlenir. <<

>>>Yazılı Teslim Tutanağı


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorumlar

  1. Zahmetsizce düzenleyip kullanıyorum.Paylaşımlarınız çok iyi,emeğinize sağlık.Allah razı olsun.

    YUSZU 17 Eyl 2017 21:11

  2. Allah razı olsun. Planlar hayat kurtarıyor.

    Alper KÖSE (Ziyaretci) 20 Kas 2016 20:23

  3. günlük planlar için çok teşekür ederimmm.saolun

    yasin ilhan (Ziyaretci) 30 Eyl 2016 10:43

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.