Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Matematik Dersi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planları (2017-2018) 1.ve 2.Dönem

Matematik Dersi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planları (2017-2018) 1.ve 2.Dönem

Destekleme ve yetiştirme kursu planları 2 Ekim itibariyle başladı. Öğretmen başvurularının tamamlanmasının ardından öğrenci başvuruları da tamamlandı ve kurslar aktif olarak başladı. Kurslarda öğretmenler dersler için hazırlayacakları yıllık planların bir kopyasını idareye verecek, bir kopyasını da kendisi alacak ve hazırlanan planlara göre kurslar işlenecek.

Haftalık Saatlere Dikkat!

Kurs planı hazırlanırken haftalık girilecek ders saatleri planlarda belirtilecek. Bununla birlikte 1.Dönem, 2.Dönem ve Yaz kursu başvuruları ayrı alındığı için her yeni kurs döneminde o dönemi kapsayacak yıllık planlar kullanılacak.

Matematik Dersi Kurs Planları

Matematik dersi destekleme kurs planları 1.Dönem, 2.Dönem ve yaz kursu planlarını ayirac.com farkıyla bulabilirsiniz. Aşağıda 1.dönem kurs planları arşive eklenerek şifresiz bir şekilde paylaşılmaktadır. Yıllık planlarda haftalık 2 saat, haftalık 3 saat ve haftalık 4 saat olacak şekilde ayrı ayrı planlar eklenmiştir. Kendinize uygun olanı kullanabilirsiniz.

Matematik Dersi 1.Dönem Kurs Planları 2017-2018

5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf 8.Sınıf

2017-2018 Matematik Dersi 2.Dönem Kurs Planları 

5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf

2.Dönem kurslar Şubat tatili bitimiyle başlayacak ve okulların kapanmasına -yaz tatiline-kadar devam edecek.


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorumlar

 1. Çok teşekkürler, ellerinize sağlık.

  selma (Ziyaretci) 23 Mar 2017 15:04

 2. teşekkür ederim .emeğinize sağlık

  aktas (Ziyaretci) 01 Mar 2017 00:23

 3. 8. Sınıf için 4 saat kurs eklenecek mi hocam?

  MUHAMMED (Ziyaretci) 27 Şub 2017 13:15

 4. Merhaba hocam, 5,6 ve 7.sınıf 2.dönem kurs planları mevcut mu aceba ne zaman eklenecek

  Eylül Kevser (Ziyaretci) 04 Şub 2017 12:42

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.