Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Dönem Sonu Doldurulacak Ölçekler

Dönem Sonu Doldurulacak Ölçekler

Matematik öğretmenlerinin 1.dönem sonrası ve 2.dönem sonrası aradığı ölçekleri bu konuda birleştiriyorum. İhtiyaç duyduğunuz ölçekle ilgili yorum yaparsanız en kısa sürede ilgili ölçek hazırlanarak konuya dahil edilecektir. 

Aşağıda proje değerlendirme ölçeği, ders etkinlik katılım ölçeği gibi ders yılı içerisinde veya dönem sonuna doğru kullanabileceğiniz ölçekleri excel formatında hazırlayarak sizlere sunuyorum. Excel formatında hazırlamamın sebebi siz belirtilen puan üzerinden kriterlere göre puanı verdiğinizde toplam puanı otomatik olarak hesaplamak için.

TÜM ÖLÇEK-DİLEKÇE -TUTANAK İÇİN


Matematik dersi ders içi katılım ölçeği de bir nüshası idareye teslim edilmesi gereken ölçeklerden. Çıktı alırken baskı ön izleme ile sayfayı bir sayfa boyutunda ölçeklendirirseniz tek sayfada çıktıları alabilirsiniz.

Facebook Grubumuz


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.