Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi 2016-2017 Yıllık Planları (5,6,7,8.Sınıf)

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi 2016-2017 Yıllık Planları (5,6,7,8.Sınıf)

2016-2017 Eğitim Öğretim yılında ders planı arayan öğretmenler için ünitelendirilmiş yıllık planları sitemize ekliyoruz. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi 5, 6, 7 ve 8.sınıf yıllık planlarını aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

5.sınıf, 6.sınıf ve 7.sınıf din kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi ile 8.Sınıf TEOG uyumlu ünitelendirilmiş yıllık plan güncel kazanımlarla düzenlenmiş 2016-2017 Eğitim Öğretim yılına uygun hale getirilmiştir. Sitemizden indirdiğiniz yıllık planlara uygun sınıf defterim uygulamasını da sağ alttan kullanabilirsiniz.

Sınıf defterim uygulaması mobil uyumlu olup üyelik gerektirmez. Yapmanız gereken tek şey ders ve sınıf seçimi yapmak.

<Eklendi>>5.Sınıf Yıllık Planı

<Eklendi>>6.Sınıf Yıllık Planı

<Eklendi>>7.Sınıf Yıllık Planı

<Eklendi>>8.Sınıf Teog Uyumlu Yıllık Plan


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorumlar

  1. ellerinize emeğinize sağlık süper olmuş sorunsuz bir şekilde ve çok kolay indirdim.

    isa özbek (Ziyaretci) 05 Eki 2016 17:50

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.