Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Ayirac Döküman Modülü Açıldı, Dosya İndirme nasıl Yapılır?

Ayirac Döküman Modülü Açıldı, Dosya İndirme nasıl Yapılır?

Sitemizde döküman modülü hizmete girdi. Özellikle yıllık plan ve günlük planlar konusunda meslektaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız dökümanları sizlerle paylaşıyoruz. Sİtemizde paylaşılan evraklar facebook gurubumuzdan da paylaşılmakta olup daha hızlı hizmet alabilmek için facebook gurubumuzu takip etmenizi öneririz.

DÖKÜMAN İNDİRİRKEN DİKKAT EDİLECEKLER

  1. Telefon üzerinden www.ayirac.com adresine girerek döküman bölümünden istediğiniz dökümanı telefonunuza indirebilirsiniz.
  2. Bilgisayarınız üzerinden sitemiz üzerindeki dökümanları rahatlıkla indirebilirsiniz.
  3. Face paylaşımlarımızdaki bağlantıları kullanarak bilgisayar üzerinden rahatlıkla dosyaları indirebilirsiniz.

Facebook üzerinden telefonla dosya indirimi yapılmamaktadır. Telefona dosya indirebilmek için telefonunuzda bulunan tarayıcı üzerinden sitemize giriş yapmanız gerekmektedir.

İDMAN kullanarak dosya indirmek isteyenler dosya indirmede hata ile karşılaşabilir. Hata almamak için idm programını açarak seçenekler bölümünden DOSYA TÜRLERİ >>LİSTEYİ DÜZENLE sekmelerini takip ederek açılan menüye www.ayirac.com sitesini ekleyerek kaydetmeleri gerekmektedir. DETAY İÇİN TIKLAYIN.


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorumlar

  1. Merhabalar, yazılı hazırlama sisteminiz çok güzel. Geçen yılki gibi deneme paylaşacak mısınız? 5-6-7-8 sınıflara giriyorum. konu sonu paylaşırsanız çok sevinirim.

    Yasin (Ziyaretci) 23 Eyl 2017 15:21

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.