Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

5.Sınıf Fen Bilimleri Dersi Günlük Planları (2016-2017)

5.Sınıf Fen Bilimleri Dersi Günlük Planları (2016-2017)

Öğretmen Kılavuz kitabı olmayan sınıflarda günlük plan hazırlanmalıdır. 5.sınıf Fen Bilimleri dersinde de Kılavuz Kitabı olmadığı için öğretmenlerin günlük planı hazırlamaları ve ders işlenişini günlük planlara göre yapmaları gerekir.

5.Sınıf Fen Bilimleri dersine ait yıllık planla birlikte güncel kazanımlara uygun günlük planları da sitemize ekliyoruz. Sitemizi takip eden öğretmenlerimiz için aşağıdaki günlük planları hazırladık. Günlük planlar sitemizdeki yıllık planlarla uyumludur. Günlük Planlarımız aynı zamanda sitemizdeki sınıf defterim uygulamasıyla da uyumludur. 

Sınıf defterinize yazacağınız kazanımları sitemizdeki sınıf defterime tıklayarak sınıf ve ders seçimi yaparak bulunduğunuz hafta kazanımlarını görebilirsiniz. 

2016-2017 "5.Sınıf Fen Bilimleri Dersi Günlük Planları" 

1.Hafta Günlük Plan <  Besin içeriklerinin, canlıların yaşamsal faaliyetleri için gerekli olduğunu fark eder. - Vitamin çeşitlerinin en fazla hangi besinlerde bulunduğunu araştırır ve sunar.  >>

2.Hafta Günlük Plan <  Su ve minerallerin bütün besinlerde bulunduğu çıkarımını yapar. - Dengeli beslenmenin insan sağlığına etkilerini araştırır ve sunar. >>

3.Hafta Günlük Plan < Sağlıklı bir yaşam için besinlerin tazeliğinin ve doğallığının önemini, araştırma verilerine dayalı olarak tartışır. - Sigara ve alkol kullanımının vücuda verdiği zararları araştırma verilerine dayalı olarak tartışır. >>

4.Hafta Günlük Plan <  Sindirimde görevli yapı ve organların yerini model üzerinde sırasıyla gösterir.>>


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.