Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

2017-2018 Ortaokul Matematik Yıllık Planları (Güncel Müfredat)

2017-2018 Ortaokul Matematik Yıllık Planları (Güncel Müfredat)

2017-2018 yılı ortaokul müfredatındaki değişiklik 5.sınıflarla başlıyor. 5.sınıflarda güncellenen programda daha önceki yıla göre konu sıralamasında değişiklikler, konularda sadeleşme olması nedeniyle öğrencileri daha rahat bir eğitim öğretim yılı bekliyor diyebiliriz.

2017-2018 yılı ortaokul yıllık planları ile uyumlu hazırladığımız sınıf defterim modülü ile planlarınızı yanınızda taşımadan kolay bir şekilde hangi sınıfta hangi kazanımda olmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Ayirac Öğretmen android uygulamamızı indirerek burada paylaşacağımız yıllık planlarla uyumlu sınıf defterim uygulamasına daha rahat erişim sağlayabilirsiniz. Yıllık planlar 2017-2018 Eğitim öğretim yılının hemen başında eklenecektir. Eklendiğinde linkler aktifleşecek.

2017-2018 Matematik dersi yıllık planları 

 


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorumlar

  1. Sayın hocalarım öncelikle emeğiniz için çok teşekkürler, duacınızız...matematik yıllık planları şimdiden düzenlemeniz mümkün müdür? günlük plan ve yazılılarımı şimdiden hazırlamayı düşünüyorum da yıllık planlarla yönlendirmenize ihtiyacım var. şimdiden çok sağolun.

    FUNDA HOCA (Ziyaretci) 03 Ağu 2017 18:24

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.