Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

2016-2017 Okullar Kurban Bayramı'ndan Sonra mı Açılacak

2016-2017 Okullar Kurban Bayramı'ndan Sonra mı Açılacak

Geçtiğimiz dönemde okulların açılışının kurban bayramından sonra açılmasına karar verilmesi gözleri 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılına çevirdi. peki 2016-2017 Eğitim öğretim yılı ne zaman başlayacak? Eylül'ün kaçında okullar başlayacak? Okulların geç açılması yine gündemde mi?

2016 yılında kurban bayramı 12 Eylül 2016 günü. 12 Eylül'ün Kurban Bayramı olması nedeniyle bu yıl okulların açılış tarihinin Kurban Bayramı haftasının sonrası hafta olması gündemde. Kurban Bayramı nedeniyle bu yıl okulların açılış tarihi olarak 19 Eylül 2016 Pazartesi gözüküyor.

12 EYLÜL-2016 PAZARTESİ KURBAN BAYRAMI (1.Gün)
13 EYLÜL-2016 SALI KURBAN BAYRAMI (2.Gün)
14 EYLÜL-2016 ÇARŞAMBA KURBAN BAYRAMI (3.Gün)
15 EYLÜL-2016 PERŞEMBE KURBAN BAYRAMI (4.Gün)

Öğrenciler bu yıl da yaz tatilini uzun yapacak. Okulların açılışı Kurban Bayramı nedeniyle yine ertelenerek 19 Eylül tarihinde okullar başlayacak. Konuyla ilgili MEB açıklama yapınca açıklamayı sitemizde bulabileceksiniz.


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.