Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

2016-2017 Fen Bilimleri Yıllık Planları (5, 6, 7 ve 8.Sınıf)

2016-2017 Fen Bilimleri Yıllık Planları (5, 6, 7 ve 8.Sınıf)

2016-2017 yılının başlamasıyla birlikte ortaokul öğretmenleri de hazırlıklarını tamamlamaya devam ediyor. Fen Bilimleri öğretmenlerinin diğer öğretmenlerde olduğu gibi Eğitim-Öğretim yılının başında yapılması gerekenlerden biri de yıllık planların hazırlanarak dosyaya konulması ve birer nüshasının da idareye teslim edilmesidir. 2016-2017 yılı Fen Bilimleri dersi yıllık planlarını konumuza ekleyeceğiz.

8.Sınıf TEOG Uyumlu Fen Bilimleri Yıllık Planı ile birlikte diğer sınıflara ait Fen Bilimleri dersi yıllık planı MEB tarafından da yayımlanmaktadır. Özellikle kurs açmak isteyen öğretmenlerimiz bu konuda ÖDSGM'de yayınlanan planları kullanabilir.

 

>>Eklendi>>5.Sınıf Fen Bilimleri Yıllık Planı 2016-2017

>>Eklendi>>6.Sınıf Fen Bilimleri Yıllık Planı 2016-2017

>>Eklendi>>7.Sınıf Fen Bilimleri Dersi Yıllık Planı 2016-2017

>>Eklendi>>8.Sınıf Teog Uyumlu Fen Bilimleri Yıllık Plan 2016-2017

NOT: Ayirac.com uygulamamızda yer alan sınıf defterim yukarıdaki planlarla uyumludur. Sınıf defterim kullanacaklar yukarıdaki planları kullanmaları gerekir.


Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.