Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

İki Yıla Bir Kademe İlerlemesi için Dilekçe Örneği

İndirilecek dosya: İki Yıla Bir Kademe İlerlemesi için Dilekçe Örneği
Dosya Türü:
Dilekçe
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
28 Tem 2017
Boyut:
0.01 MB
İndirilme:
1615 kez
Kalkınmada öncelikle illerde çalışan öğretmenler için stajerlik dönemi kalktıktan sonra fiilen doldurulan iki yıla bir kademe ilerlemesi yapılmaktadır. bununla ilgili dilekçe örneğini dosyamızda bulabilirsiniz. Kademe ilerlemesini bazı MEM'ler güncellemekte ama bazen de unutulmaktadır. Sizin de böyle bir durumunuz var ve unutulmuş ise bu dilekçeyi kurumunuza vererek kademe ilerlemesi alabilirsiniz.
Benzer Dökümanlar

Yorumlar

 1. Görüş yazısı var.

  0Mehmath Ali 09 Eyl 2019 21:35

 2. adaylık eğitimi haricinde verildiğini hangi yönetmeliğe dayanarak söylüyorsunuz?

  xxxx (Ziyaretci) 26 Tem 2019 02:01

 3. Kalkınmada öncelikli illerde çalıştığınız 2 yıl ve katlarında veriliyor.Adaylık eğitimi haricindeki süreler göz önünde bulunduruluyor.

  0Mehmath Ali 09 Ara 2018 21:10

 4. Şunu öğrenmek istiyorum. 2 yıla bir kademe herkese mi veriliyor yoksa zorunlu hizmet süresini tamamlamayanlara mı veriliyor sadece? Aynı ilçede çalışmamıza rağmen almayanlar var.

  imt35 08 Ara 2018 22:30

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.