Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

8. Sınıf Matematik 2018 Yaz Dönemi DYK Kurs Planı (Temmuz - Ağustos 2018)

İndirilecek dosya: 8. Sınıf Matematik 2018 Yaz Dönemi DYK Kurs Planı (Temmuz - Ağustos 2018)
Ders:
Matematik
Sınıf:
8. Sınıf
Dosya Türü:
Plan
Kategori:
Yıllık Plan
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
06 Haz 2018
Boyut:
0.05 MB
İndirilme:
2588 kez
8.sınıflardan nitelikli liselere hazırlık için 8.sınıf konu ve kazanımların dersten daha önce iyi bir şekilde verilmesi ve bu kazanımlarla ilgili alıştırmaların yapılması gerekiyor. Bu aşamadan sonra yeni sınav sistemine ait sorularla karşılaşan öğrenciler daha az zorlanarak sınava hazırlanabilirler. Bunun için de DYK önemli bir paya sahiptir.
8.Sınıf 2018 Yaz Dönemi DYK Kurs Planı (Temmuz - Ağustos 2018) -8.sınıfların 2018 yaz dönemine ait haftalık ders saati 2, 3, 4, 5 olarak ayarlanmış 2018 Yılı Yaz Dönemi DYK Kurs Planı sitemize eklenmiştir. 8.sınıf yaz dönemi matematik kurs planına aşağıdan ulaşabilirsiniz. DÖKÜMAN DİZİNLERİ bölümümüzden diğer sınıflara ait planlara erişebilirsiniz.
Benzer Dökümanlar

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, [email protected] mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.