Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

2018-2019 Matematik 1.Dönem Sene başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı

İndirilecek dosya: 2018-2019 Matematik 1.Dönem Sene başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı
Ders:
Matematik
Dosya Türü:
Tutanak
Kategori:
Zümre Toplantısı
Sezon:
2018-2019
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
14 Ağu 2018
Boyut:
0.03 MB
İndirilme:
7410 kez
Zümre toplantı tutanağı 2018-2019 Matematik dersi zümreleri için örnek olarak hazırlanmıştır. Yeniş eğitim öğretim yılı olan 2018-2019 eğitim öğretim yılı sene başı zümre toplantısı için bu tutanağı inceleyerek değiştirerek düzenleyebilir ve kolay bi şekilde kullanabilirsiniz. 1.Dönem Sene başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağını aşağıdan indirebilirsiniz.
Benzer Dökümanlar

Yorumlar

  1. ZÜMRE TOPLANTISI TUTANAĞI YÜKLENMİŞ YILLIK PLAN YERİNE

    MATEMATİKÇİ (Ziyaretci) 11 Eyl 2018 15:42

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, [email protected] mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.