Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

2018-2019 5. Sınıf Matematik Yıllık Plan

İndirilecek dosya: 2018-2019 5. Sınıf Matematik Yıllık Plan
Ders:
Matematik
Sınıf:
5. Sınıf
Dosya Türü:
Plan
Kategori:
Yıllık Plan
Sezon:
2018-2019
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
14 Ağu 2018
Boyut:
0.03 MB
İndirilme:
4818 kez
2018-2019 eğitim öğretim yılı ortaokul matematik dersi 5.sınıflar yıllık planıdır. Güncellenmiş kazanımlar dikkate alınarak 36 haftalık eğitim-öğretim yılına ttk tarafından öngörülen sürelere göre dağıtılmıştır. Word dosyasında kazanım saatlerini kolay bir şekilde sınıf özelliklerine göre değiştirebilirsiniz. 2018-2019 eğitim öğretim yılı yıllık planı aşağıdan indirebilirsiniz.

2018-2019 5.sınıflar matematik dersi yıllık planını ve diğer sınıflara ait güncel kazanımlı yıllık planları ayirac.com da bulabilirsiniz.
Benzer Dökümanlar

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, [email protected] mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.