Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

2017-2018 6. Sınıf Matematik 1.Hafta Günlük Plan

İndirilecek dosya: 2017-2018 6. Sınıf Matematik 1.Hafta Günlük Plan
Ders:
Matematik
Sınıf:
6. Sınıf
Dosya Türü:
Plan
Kategori:
Günlük Plan
Sezon:
2017-2018
Dosya Tipi:
RAR
Yüklenme:
10 Eyl 2017
Boyut:
0.95 MB
İndirilme:
5380 kez
6.sınıf matematik dersi müfredatında bu yıl herhangi bir değişiklik olmayacak. 2018-2019 eğitim-öğretim yılı itibariyle değişikliğe gidecek 6.sınıf müfredatında bu yıl işlenen bazı konular 7.sınıfta tekrar işlenecek.
6.1.1.1. Bir doğal sayının kendisiyle tekrarlı çarpımını üslü nicelik olarak ifade eder ve üslü niceliklerin değerini belirler.
6.1.1.2. İşlem önceliğini dikkate alarak doğal sayılarla dört işlem yapar.

6.sınıf 2017-2018 eğitim öğretim yılı 1.hafta günlük planını aşağıdan indirebilirsiniz. Ders kitapları farklılık gösterse de işlenecek kazanımlar aynı olduğu için hazırlanan günlük planlar rahatlıkla her bölgede kullanılabilir. Eklemek istediklerinizi dosyayı indirdikten sonra plan üzerine ekleyebilirsiniz.

Planlar eklendiğinde haberdar olmak için face gurubumuz: Facebook Grubumuza Katılmak için Tıklayın
Benzer Dökümanlar

Yorumlar

  1. her sey çok güzel olacak

    nmk68 (Ziyaretci) 11 Eyl 2018 21:22

  2. Dökümanlariniz harika,emeğinize saglik

    bırc (Ziyaretci) 17 Eyl 2017 01:51

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, info@ayirac.com mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.