Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Matematik Dersi Sene Başı Tutanakları 2016-2017

Matematik Dersi Sene Başı Tutanakları 2016-2017

2016-2017 Eğitim öğretim yılının bir haftasını geride bıraktıktan sonra özellikle öğretmenler için yorucu bir hafta başladı. Eğitim-Öğretim ne kadar sınıfta yapılsa da yapılacak çalışmaların planlanması dersler harici bir zamanda yapılarak yılın planlaması ve gerekli tutanaklar idareye teslim edilecek. Bu konuda Matematik Öğretmenlerinin hazırlayacağı tutanakları bu konumuzda paylaşmayı uygun gördük. 

Sene Başında Hazırlanacak Evraklar

1.Dönem İdareye Teslim Edilecek Evraklar

>>> Dönem sonunda idareye teslim edilecek ders etkinlik ölçeği ve proje ölçeği << e-okuldan not alanınızı kopyalayıp yapıştırın, öğrenci bilgilerini, ders içi ve projelerinizi ölçeklere göre otomatik dağıtsın. Size sadece çıktı almak kalsın ;) Dikkat!! Ders etkinlik ölçeklerini idareye teslim ediliyor. Matematik için 3 ders etkinlik verilecek, her biri için ayrı ölçek hazırlanacak. Verdiğiniz notu ölçütlere dağıtacaksınız.
Yukarıdaki excel ile 3 etkinlik notunu da kolay bir şekilde e-okuldan kopylayarak hazırlayabilirsiniz. Notlarınızı e-okula girdiyseniz kopyalayın ve excel'in "genel" sayfasına yapıştırın. Ders etkinlik notlarınızı otomatik olarak doldurur. Siz sadece ilk sayfayı düzenleyin. Diğer sayfalar ilk sayfaya göre otomatik düzenlenir. <<

>>>Yazılı Teslim Tutanağı


 

Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorumlar

  1. Zahmetsizce düzenleyip kullanıyorum.Paylaşımlarınız çok iyi,emeğinize sağlık.Allah razı olsun.

    YUSZU 17 Eyl 2017 21:11

  2. Allah razı olsun. Planlar hayat kurtarıyor.

    Alper KÖSE (Ziyaretci) 20 Kas 2016 20:23

  3. günlük planlar için çok teşekür ederimmm.saolun

    yasin ilhan (Ziyaretci) 30 Eyl 2016 10:43

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile