Giriş yapmak için bilgilerinizi giriniz.
  güvenlik kodu
  Şifrenizi unuttuysanız sıfırlamak için mail adresinizi giriniz.
  güvenlik kodu

Dönem Sonu Doldurulacak Ölçekler

Dönem Sonu Doldurulacak Ölçekler

4.9

Matematik öğretmenlerinin 1.dönem sonrası ve 2.dönem sonrası aradığı ölçekleri bu konuda birleştiriyorum. İhtiyaç duyduğunuz ölçekle ilgili yorum yaparsanız en kısa sürede ilgili ölçek hazırlanarak konuya dahil edilecektir. 

Aşağıda proje değerlendirme ölçeği, ders etkinlik katılım ölçeği gibi ders yılı içerisinde veya dönem sonuna doğru kullanabileceğiniz ölçekleri excel formatında hazırlayarak sizlere sunuyorum. Excel formatında hazırlamamın sebebi siz belirtilen puan üzerinden kriterlere göre puanı verdiğinizde toplam puanı otomatik olarak hesaplamak için.

 • Ortaokul matematik dersi için Matematik Proje Değerlendirme Ölçeği'ni buradan indirebilirsiniz.
  Ortaokul öğrencilerinin en çok seçtiği derslerden biri olan Matematik dersi için hazırlanmış basit bir proje değerlendirme ölçeği. 
 • (YENİ)Ders etkinlik veya proje için kullanılabilecek ölçek. Alt bölümde iki bölüm var. Birinci bölümü doldurduğunuzda ikinci bölüm otomatik doluyor. İlk bölümde siz öğrenci listenizi ve notları giriyorsunuz. Girdiğiniz notun kriterlerini otomatik dolduruyor..
 • Ortaokul matematik dersi için Matematik Ders ve Etkinliklere Katılım Ölçeği 'ni buradan indirebilirsiniz.
 • Yılsonu rehberlik çalışmalarıdeğerlendirme raporunu indirebilirsiniz. Rehberlik Yılsonu Raporu
 • Yazılı, ders etkinlik ve proje değerlendirme teslim tutanağı nı buradan indirebilirsiniz.
 • Ders kesim raporunu buradan indirebilirsiniz.
 • 8.Sınıf Sene Sonu ŞÖK tutanağı ve alınan kararları buradan indirebilirsiniz. (Değiştirilecek yerler kırmızı renk ile belirtilmiştir. ŞÖKK'e kalan öğrenciler için e-okuldan gerekli yerler de dolurularak çıktı alınması gerekiyor - Kaydet butonu aktif olduğunda) Diğer sınıflar için de rapor düzenlenerek kullanılabilir. Sene sonu ŞÖK okulun son haftasında yapılır.
 • Yaz tatili geçirilecek adres için dilekçe örneğini burada bulabilirsiniz.


Matematik dersi ders içi katılım ölçeği de bir nüshası idareye teslim edilmesi gereken ölçeklerden. Çıktı alırken baskı ön izleme ile sayfayı bir sayfa boyutunda ölçeklendirirseniz tek sayfada çıktıları alabilirsiniz.

Facebook Grubumuz


Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile
Sınav Oluştur
Sınavlarım
Sınıf Defteri