Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

Ayirac Döküman Modülü Açıldı, Dosya İndirme nasıl Yapılır?

Ayirac Döküman Modülü Açıldı, Dosya İndirme nasıl Yapılır?

Sitemizde döküman modülü hizmete girdi. Özellikle yıllık plan ve günlük planlar konusunda meslektaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız dökümanları sizlerle paylaşıyoruz. Sİtemizde paylaşılan evraklar facebook gurubumuzdan da paylaşılmakta olup daha hızlı hizmet alabilmek için facebook gurubumuzu takip etmenizi öneririz.

DÖKÜMAN İNDİRİRKEN DİKKAT EDİLECEKLER

  1. Telefon üzerinden www.ayirac.com adresine girerek döküman bölümünden istediğiniz dökümanı telefonunuza indirebilirsiniz.
  2. Bilgisayarınız üzerinden sitemiz üzerindeki dökümanları rahatlıkla indirebilirsiniz.
  3. Face paylaşımlarımızdaki bağlantıları kullanarak bilgisayar üzerinden rahatlıkla dosyaları indirebilirsiniz.

Facebook üzerinden telefonla dosya indirimi yapılmamaktadır. Telefona dosya indirebilmek için telefonunuzda bulunan tarayıcı üzerinden sitemize giriş yapmanız gerekmektedir.

İDMAN kullanarak dosya indirmek isteyenler dosya indirmede hata ile karşılaşabilir. Hata almamak için idm programını açarak seçenekler bölümünden DOSYA TÜRLERİ >>LİSTEYİ DÜZENLE sekmelerini takip ederek açılan menüye www.ayirac.com sitesini ekleyerek kaydetmeleri gerekmektedir. DETAY İÇİN TIKLAYIN.


 

Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorumlar

  1. Merhabalar, yazılı hazırlama sisteminiz çok güzel. Geçen yılki gibi deneme paylaşacak mısınız? 5-6-7-8 sınıflara giriyorum. konu sonu paylaşırsanız çok sevinirim.

    Yasin (Ziyaretci) 23 Eyl 2017 15:21

Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile