Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

7.Sınıf Haftalık Kazanım Kavrama Testleri

7.Sınıf Haftalık Kazanım Kavrama Testleri

7.sınıf öğrencilerinin derslerine yardımcı farklı soru tipleriyle hazırlanan kazanım kavrama testleri sitemizde. 7.sınıf konu tarama testi arayan öğrenci-veli öğretmen arkadaşlarımıza yardımcı olmayı hedefleyen yardımcı kaynak sitesi ayirac.com ile öğrencilerimiz tüm sınavlara hazır girecek. 7.sınıf konuları öğrencileri hem 8.sınıfa hem de matematiğin bütününe daha rahat hazırlanıyor. 

7.sınıf matematik kazanım kavrama testleri haftalık olarak işlenecek konulardan hazırlanarak sitemize eklenecektir. Testlerde hangi kazanımların işlendiği de karşılarına yazılarak daha rahat test bulmanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Öğrencilerimizin kaynak ihtiyacını ortadan kaldıracak kazanım kavrama testlerini kolay bir şekilde döküman modülümüzden indirebilirsiniz. Ezbere anlayışı bir yana iterek öğrenmeyi sağlatan kazanım kavrama testleri öğrencilerin hazırbulunuşluklarını daima zirvede tutarak işlemsel örnekleri daha rahat kavramalarına yardımcı olur. Soru çözülmeden geçilen konular zamanla öğrencinin aklından silinip gitmektedir. Konu sonrası yapılan testler sayesinde öğrenme ile birlikte eski konuyu hatırlama da kolaylaşmıştır. Kazanımkavrama testleri yayınlandıkça konumuz güncellenecektir. Face gurubumuzdan ve sitemizden takip edebilirsiniz.


 

Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile