Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

6.Sınıf Haftalık Kazanım Kavrama Testleri

6.Sınıf Haftalık Kazanım Kavrama Testleri

6.sınıf matematik kazanımlarına uygun testler ayirac.com'da. Ayirac.com farkıyla hazırlanan kazanım testleri ile 6.sınıflarda matematiğe farklı bir boyut kazandırın. Hem liselere yerleşmede yıl sonu başarı puanını yükseltecek hem de PYBS sınavına daha hazır girmesini sağlayacak sorular ayirac.com kazanım kavrama testlerinde.

6.sınıf güncel müfredata uyumlu şekilde hazırladığımız haftalık kazanım kavrama denemelerini ister okulda isterseniz de destekleme ve yetiştirme kurslarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öğrencilerimizin 6.sınıfta işledikleri konuları kazanımlara uygun bir şekilde daha iyi kavramalarını sağlayacak ücretsiz kazanım kavrama denemeleri sayesinde 7.sınıfa daha rahat geçeceksiniz.

Ezbere anlayışı bir yana iterek öğrenmeyi sağlatan kazanım kavrama testleri öğrencilerin hazırbulunuşluklarını daima zirvede tutarak işlemsel örnekleri daha rahat kavramalarına yardımcı olur. Soru çözülmeden geçilen konular zamanla öğrencinin aklından silinip gitmektedir. Konu sonrası yapılan testler sayesinde öğrenme ile birlikte eski konuyu hatırlama da kolaylaşmıştır. Kazanımkavrama testleri yayınlandıkça konumuz güncellenecektir. Face gurubumuzdan ve sitemizden takip edebilirsiniz.

DENEME SINAVI - Asal Çarpan - Asal Sayı - Bölünebilme Kuralları - Üslü İfadeler 


 

Yazar

Yazar

0Mehmath Ali


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile