Yeni: Sınavlar düzenleme
Kayıt Ol
×
güvenlik kodu

PYBS Bursluluk ve SBS Çıkmış Soruları

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8.sınıf PYBS geçmiş yıllara ait çıkmış soruları aşağıdan indirebilirsiniz. Sınıf düzeyinde yıllara göre ayrılmış olarak eklediğimiz yıllık planları indirerek müfredatta olan soruları çözerek PYBS sınavına daha kolay hazırlanabilirsiniz. Tüm sınıflar düzeyinde PYBS çıkmış sorular eklenecektir. 8.Sınıfların TEOG ve SBS ile 7.Sınıfların eski yıllarda çıkmış SBS sorularını sitemizde bulabilirsiniz.
5.Sınıf PYBS Bursluluk Çıkmış Sorular ve Cevap Anahtarları
6.Sınıf PYBS Bursluluk Çıkmış Sorular ve Cevap Anahtarları
7.Sınıf SBS ve PYBS Bursluluk Çıkmış Sorular ve Cevap Anahtarları
8.Sınıf PYBS Bursluluk Çıkmış Sorular ve Cevap Anahtarları

Gizlilik Sözleşmesi (KVKK)

Ayirac.com'da bütün multimedya içerikler, kullanıcı yorumları gibi her türlü içeriklerin, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 No'lu "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" çerçevesinde korunmaktadır ve Ayirac.com'un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kullanılamaz.

Ayirac.com kullanıcılarının bilgilerini herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ayirac.com üzerinde Google Analytics aracılığıyla site trafiği izlenmektedir. Ayirac.com kullanıcıları sistemi kullanarak verilerinin Google Analytics aracılığıyla takip edilmesini de onaylamış olur.

Ayirac.com isimli platformumuz, yasalara, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş bir platformdur. Ayıraç 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, platformumuz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir haber veya içerik ile ilgili rahatsızlık duyan, haberin gerçekliğinden şüphe duyan veya eser niteliği taşıyan içeriklerin telif haklarının ihlal edilmesi yoluyla yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ile meslek birlikleri, [email protected] mail adresi üzerinden site yönetimine ulaşabilirler. Mail adresine şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.