Giriş yapmak için bilgilerinizi giriniz.
    güvenlik kodu
    Şifrenizi unuttuysanız sıfırlamak için mail adresinizi giriniz.
    güvenlik kodu

Künye | Yayıncılık İlkeleri

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi
Abraham LINCOLN
info[@]ayirac.com

Genel Yayın Yönetmeni
Mehmet KARSLI
mehmet[@]ayirac.com

Editörler
Mehmet Fatih CANSEL
mfatih[@]ayirac.com
Göknur ÇANKIRI
goknur[@]ayirac.com
Engin KORKMAZ
engin[@]ayirac.com

Gece Vardiyası Editörü
Mehmet Fatih CANSEL
mfatih[@]ayirac.com

Reklam Sorumlusu
Kerim SAYGIN
reklam[@]ayirac.com

Haber Şikayet
sikayet[@]ayirac.com

İrtibat
info[@]ayirac.com

Adres:
Abc M. Kimbilir Sok. No:7/1 Salihli/Manisa
(Çalışma Saatleri: 08:30-17:30)

Servis Sağlayıcı
AbcHosting

© Kaşif Haber 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Düzenleme: MB DESIGNYAYIN İLKELERİ

Sitemiz yayıncılık ahlak ilkelerine uymaktadır ve tüm hakları saklıdır. Ayirac.com'da yayımlanan içerikler 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na çerçevesine uygun olarak yayımlanmaktadır. Kaşif Haber platformu üzerinde yer alan içerikler, kaynak gösterilmeksizin ve izi alınmaksızın başka platformlarda yayınlanamaz. Bu platform üzerinde yayınlanan içeriklerden yayınlayan yazar sorumludur. Site harici linklerde kullanıcılar ayrı bir sayfaya yönlendirilir. Ayirac.com, doğal olarak harici site sayfalarının sorumluluğunu almaz.


YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Ayirac.com isimli haber platformumuz, yasalara, telif haklarına ve özel hayatın gizliliğine saygılı duyanbir platformdur. Kaşif Haber 5651 sayılı "Internet Ortaminda Yapilan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet verecektir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri denetleme sorumluluğu yoktur. Bu nedenle, Kaşif Haber ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle çalışmaktadır. Herhangi bir şekilde rahatsız olunan, hukuka aykırı olduğu düşünülen ve özel hayatın gizlilik çerçevesini aştığını düşünülen içerikler info@ayirac.com mail adresi üzerinden veya İLETİŞİM FORMU ile site yönetimine bildirilebilir. Mail adresine ve iletişim sistemine ulaşan şikayet ve talepler avukatımız tarafından incelenecek ve uygun görüldüğü takdirde içerikler platformdan derhal kaldırılacaktır. Şikayetiniz ile ilgili geri dönüt (feedback) almak istiyorsanız şikayet formuna iletişim bilgilerinizi de ekleyebilirsiniz.

Sitedeki tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Ayirac.com harici linkler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.


HAKKIMIZDA

Ayirac.com, doğru haberi doğru zamanda doğru şekilde sunan, dürüst haberciliğin kıymetini bilen bir ekip tarafından geliştirilen bir platformdur. Ayirac.COM bir eğitim haberleri ve öğretmen rehber sitesidir. Sİtemizde bulunan dökümanlar sayesinde öğretmenlerimiz ders içerisinde tüm kazanımları öğrencilere en iyi şekilde aktarmakta ve mihter dersler başta olmak üzere tüm derslerde başarı oranı artmaktadır.

Sizi rahatsız eden, sizin veya başka bir şahsın kişilik haklarını çiğnediğini düşündüğünüz bir haber veya içeriğin sitemizde yer aldığını düşünüyorsanız bunu bize gerekçeyle birlikte bildirmeniz yeterlidir. Ayirac.com özel hayata saygı duyan bir haber platformudur.

Tarafsız haberciliğin sizlere buluşturulduğu bu haber arenasında, abartılı başlıkların doldurduğu bir haber sitesinden ziyade tarafsız adil ve şeffaf haberlerin olduğu bir ortam ile karşılaşacaksınız.

Ayirac.com tüm teknolojik gelişmeleri tek bir platformdan doğru bir biçimde sizlere sunmayı amaçlar. Bunu yaparken size gelişmeleri hem eleştirel bir gözle aktarır hemde bu gelişmelerin neden olacağı yeni gelişmelere işaret eder.

Biliyoruz ki teknoloji çağının doğayla barışık olan yönü çok az olduğu gibi insan vucuduyla da pek barışık olduğu söylenemez. Teknolojik gelişmeleri çevreye ve insan sağlığına olumlu ya da olumsuz etkilerini de teknoloji haberlerini sunarken sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz.

Umarız sizi mutlu edecek haberlerle kaşınıza çıkarız, bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

 

Sınav Oluştur
Sınavlarım
Sınıf Defteri